Pápai Hús Kft.
www.papaihus.hu - English www.papaihus.hu/zh - 中文

Állásajánlatok

Területi képviselő:

Pápai Hús Kft. munkatársat keres Területi képviselő munkakörbe
  1. Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területére
  2. Veszprém és Fejér megye területére
  3. Vas és Zala megye területére

FELADATOK:

  • A területén lévő kiskereskedelmi üzletek túraterv szerinti látogatása
  • Bolti megrendelések felvétele
  • Folyamatos kapcsolattartás a területén lévő nagykereskedelmi partnerekkel
  • Termékek bolti megjelenésének biztosítása az éves szerződéses kondíciók betartása mellett
  • Akciók, promóciók szervezése és végrehajtása
  • Reklámanyagok kihelyezése
  • Saját területének folyamatos fejlesztése, új lehetőségek, partnerek keresése
  • Területi értékesítési terv havi teljesítése
  • Piaci trendek, illetve versenytársak aktivitásának folyamatos figyelése

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év FMCG területen szerzett területi képviselői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, eredményorientált személyiség

Gépkezelő, karbantartó:

A Pápai Hús Kft munkatársakat keres gépkezelő-karbantartó (műszerész) munkakörbe versenyképes fizetéssel.

Főbb feladatok a következők:

Élelmiszer ipari gépek karbantartása és javítása:

  • szeletelőgépek, csomagológépek elektromos, pneumatikus és mechanikus karbantartása, javítása. Gépek beállítása, átszerszámozása, programozása.
  • főzőszekrények, sterilizálók elektromos és pneumatikus karbantartása, javítása, programozás.
  • töltő-adagoló gépek, klipszelők elektromos karbantartása, javítása
  • árszorzós mérlegek javítása, karbantartása
  • tintasugaras és karbonszalagos feliratozók, címkézőgépek karbantartása, programozása

Jelentkezéseket az alábbi elérhetőségeken várjuk:

8500 Pápa, Kisfaludy u. 2.
Tel.: 89/620-207
e-mail: munkaugy@papaihus.hu